• 21 stycznia 2022

Profesjonalne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

 Profesjonalne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena warszawskiej firmy ZEN. Jest to punkt, w jakim warto złożyć projekt, gdyż szybko można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz doskonale znają się na własnej pracy. Nie tylko zrobią wszystko zgodnie z zasadami, ale też zachowają kreatywność.

Eksperci mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe realizacje można sprawdzić na ich stronie www. Można przykładowo przeglądać projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, bądź części wspólnych apartamentowców. Wyspecjalizowany architekt wnętrz ma na uwadze to, aby każdy projekt był innowacyjny.

Zleceniodawca w trakcie pierwszej konsultacji musi precyzyjnie opowiedzieć, na czym mu zależy i jaka grupa docelowa będzie korzystała z jego obiektu. Na tej bazie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D lub zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyjrzenie się bliżej zaproponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzec wszystkie szczegóły wyznaczonej inwestycji.

Taka koncepcja pozwoli też na wprowadzenie zmian różnego typu, aby wszystko pozostawało spójne. Dzięki temu też architekci mogą jeszcze bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z oferty pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy zdalnej, dlatego można zdecydować się nie tylko na wykonanie projektu, ale też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski oraz z dostawcami najwyższej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie mieszkania. Elementy umeblowania będą zrobione z użyciem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez długi czas.

Related post