• 21 stycznia 2022

Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla właścicieli firm

 Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla właścicieli firm

Oferta firmy BIOS dla właścicieli firm obejmuje takie same świadczenia jak w wypadku klientów prywatnych. Dotychczas na usługi jakimi są dezynsekcja zdecydowały się: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi dezynfekcji, dezynsekcji oraz usługi deratyzacji dedykowane przedsiębiorcom są częściej wykonywane aniżeli dla klientów indywidualnych. Ekologiczne, efektywne i bezpieczne mocno wpływają na higienę w zakładzie pracy oraz stają się niezbędne w czasie sytuacji kryzysowych.

Specjaliści z BIOS od dwudziestu lat są liderami na rynku. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to polecane przywraca czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. Jeśli zaś przedsiębiorca będzie zmagać się z uciążliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Pozostałe usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os i szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W hotelach alergeny usunięte są przy użyciu innowacyjnej metody Allergoff PRO. To pomaga neutralizować alergeny kurzu. aż na pół roku. Jeśli ktoś po raz pierwszy korzysta z usług wskazanej firmy to może dowiadywać się wiele na temat współpracy ze strony internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest oddzielnie zaprezentowana, wobec czego nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Można też konsultować się z pracownikami, jacy dokładnie zaprezentują usługę na jakiej zależy klientowi i określą, ile czasu może zająć jej zrealizowanie. To pozwala szybciej podejmować decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Related post