• 21 stycznia 2022

Najpopularniejsze metody dezynsekcji – klasyczna versus żelowa

 Najpopularniejsze metody dezynsekcji – klasyczna versus żelowa

Oferowana przez nas dezynfekcja karaczanów, likwidacja karaluchów, jest nie tylko wybitnie wydajna, jakkolwiek też dzięki latom doświadczenia niezmiernie bezpieczna. Używane przez nas środki, do dezynsekcji są użytkowane w taki sposób, by nie zagrozić żadnemu żyjącemu stworzeniu w domu, przed nieproszonymi robalami oraz owadami.

Wynajmując nas w gwarantujesz sobie, iż praca zostanie wykonana nie tylko całkowicie, jednakowoż przede wszystkim bezpiecznie. Dezynsekcja metodą zamgławiania – ze względu na to, jak niektóre insekty są małe, wybitnie ciężko jest je złapać.

Dlatego w tej metodzie wykorzystuje się mgłę, jaka dzięki własnej przenikalności, bez trudu dostaje się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. W ten sposób wszelkie prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, osy, szerszenie, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne nie będą stanowić dla nas problemu – polecamy odpluskwianie. Gdy robaki wchodzą w styczność z mgłą, to bardzo błyskawicznie i zatruwają, co prowadzi do ich śmierci.

Stosując tę metodę, musimy niemniej jednak pamiętać, żeby przed rozpyleniem mgły wszystko gruntownie przygotować, bowiem stosowanie mgły na insekty może mieć zły wpływ na artykuły spożywcze. Stosowanie tego typu metody, może być wybitnie opłacalne oraz konkretne w przeróżnych miejscach jak, chociażby: dezynsekcja prusaków, dezynsekcja karaluchów, dezynsekcja mrówek, dezynsekcja pluskiew domowych, dezynsekcja rybików domowych, dezynsekcja obrzeżków gołębich.

Dezynsekcja metodą gazowania w pomieszczeniu – dzięki dzisiejszym osiągnięciom nauk, możemy bez problemu utworzyć gaz, jaki zezwoli nam łatwo zabić nasze niechciane insekty. Rozpylając gaz w pomieszczeniu, pozostawiamy je zamknięte na 12 – 48h, aby potem zdołać zapomnieć o problemie. Insekty zatruwają się gazem, a my nie mamy już kłopotów. Tego rodzaju metoda może okazać się solidnym rozwiązaniem w sprawach takich jak: dezynsekcja os, dezynsekcja szerszeni, dezynsekcja pcheł, dezynsekcja wszy, dezynsekcja much, dezynsekcja komarów.

Related post